Продовжуємо робити добрі справи

Дата: 28.08.2021 10:20

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов передав інвалідний візок мешканцю с. Берестове Соледарської міської територіальної громади Бахмутського району.

Чоловік все життя працював у селі. Наразі мешкає разом із жінкою. Він переніс два інсульти,  інфаркт міокарда, а в період карантину захворів на COVID-19.

Внаслідок ускладнення після хвороби чоловік не може пересуватися самостійно – відмовляють ноги. Відтепер у нього є можливість самостійно пересуватися.

Окрім цього, начальник управління соціального захисту Бахмутської райдержадміністрації Наталія Антипенко надала сім’ї пенсіонерів практичні рекомендації щодо можливості отримання ними інших реабілітаційних послуг як особами  з обмеженими можливостями.