Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України

Дата: 20.08.2021 14:32

Шановні жителі Бахмутського району!

Вітаю  вас з  Днем Державного Прапора України

і 30-ою річницею незалежності України!

Це важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом України, захищає її суверенітет і цілісність, примножує її здобутки відданою працею. 30 років тому наш народ зробив рішучий вибір, обравши шлях самостійного розвитку держави.

24 серпня 1991 року почався відлік нової української історії. За цей відносно короткий в історичному вимірі час Україна пройшла складний шлях становлення і зміцнення  демократичної держави, економічної розбудови, європейської інтеграції.

Нині Україна переживає часи агресії та посягань на незалежність і цілісність держави. Вірю, що, згуртувавшись, ми вистоїмо та переможемо.

Доля України – це доля всіх нас, хто живе на благословенній українській землі, наполегливо працює заради своїх дітей, онуків, майбутнього нашої держави.

Дорогі земляки! В цей урочистий день бажаю вам міцного здоров’я, миру та щедрої долі.

Зичу кожній родині злагоди, добра, любові та всілякого благополуччя.

Нехай День незалежності України єднає всіх українців, додасть нам сил і наснаги на нові звершення в ім’я розбудови та процвітання незалежної Української держави.

Слава українському народові!

Слава Україні!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                                      Олексій РОСЛОВ