ДО УВАГИ! ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 17.08.2021 16:47

Головне управління ДПС у Донецькій області в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо одноразового добровільного декларування повідомляє про виділення окремих телефонних ліній для надання консультацій платникам та перелік відповідальних працівників за надання таких консультацій.

За відповідною інформацією звертатись до ЦОП Бахмутської ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області за тел. 0627 445986 або за адресою: м.Бахмут, вул. Василя Першина, 8, з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 15-45, перерва з 12-00 до 12-45.

Також інформація розміщена  на вебпорталі ДПС у банері «Одноразове добровільнео декларування» у рубріці «Додаткові матеріали», яка знаходиться за посиланням: