У Бахмутській райдержадміністрації відбулася нарада за участю керівництва державних установ і служб життєзабезпечення району

Дата: 17.08.2021 14:43

17 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів нараду з керівниками державних установ і служб життєзабезпечення Бахмутського району: Бахмутської ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, Часовоярського регіонального виробничого управління КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ»,  ПАТ «Управління по газопостачанню та газифікації «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» і  фахівцями райдержадміністрації.

На нараді були розглянуті проблемні питання водо- і газопостачання, які на теперішній час існують у громадах району, проаналізовано стан готовності закладів освіти до нового навчального року в плані оснащення системою протипожежного захисту.

Також обговорювалися шляхи взаємодії райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування з Бахмутською ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області та Бахмутським відділом поліції з метою дотримання вимог чинного законодавства у сфері земельних відносин та сплати податків.