На засіданні організаційного комітету розглянули питання підготовки до проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України

Дата: 16.08.2021 13:37

16 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів засідання організаційного комітету з підготовки до святкування в районі державних і професійних свят.

Члени оргкомітету розглянули низку організаційних питань, що стосуються проведення районних заходів до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України: святкового телемосту з Бахмутською, Часовоярською міськими територіальними громадами, Світлодарською міською ВЦА та урочистих зборів із запрошенням представників підприємств, державних установ і організацій району.