A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули важливі питання життєдіяльності Бахмутського району

Дата: 16.08.2021 11:23
Кількість переглядів: 367

Фото без опису

16 серпня  голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді були розглянуті питання поточної діяльності управлінь і відділів за основними напрямками їх роботи: виконання районного бюджету, надання соціальних послуг населенню, транспортне сполучення населених пунктів на території Світлодарської міської ВЦА, стан справ щодо вакцинації населення району, хід збирання ранніх зернових культур й інші.

У райдержадміністрації розпочинається робота з підготовки проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2022 рік. Керівникам структурних підрозділів доручено до 14.09.2021 надати відділу соціально-економічного розвитку територій та агропромислового розвитку райдержадміністрації пропозиції до відповідних розділів Програми. 

Питання вакцинації населення району проти COVID-19 перебуває на особистому контролі  у голови райдержадміністрації Олексія Рослова. Начальники управлінь і відділів доповіли також про стан щодо вакцинації працівників очолюваних ними підрозділів.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора