ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ БАХМУТСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВУ ЗРУЧНУ ПОСЛУГУ «Дія.QR»
За допомогою послуги «Дія.QR» Центр надання адміністративних послуг має можливість отримувати копії цифрових документів шляхом використання мобільного застосунку «Дія». Вищевказана послуга дасть змогу відвідувачам, які є користувачами мобільного застосунку «Дія», без наявності паперових документів, отримати адміністративні послуги!
ЯК ПРАЦЮЄ «Дія.QR»
QR-код розміщено в приміщенні ЦНАП у місцях контакту з відвідувачами.
Для передавання копії цифрового документа відвідувач сканує QR-код (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку Дія).
У мобільному застосунку «Дія» відвідувач має підтвердити передавання даних про себе. «Дія» автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із електронною адресою ЦНАП у полі вводу отримувача листа. Відвідувачу потрібно буде натиснути «Надіслати» у своєму поштовому клієнті. Відвідувач підтверджує та надсилає копію цифрового документа на електронну пошту ЦНАП.