ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ БАХМУТСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВУ ЗРУЧНУ ПОСЛУГУ «Дія.QR»

Дата: 12.08.2021 08:56

За допомогою послуги «Дія.QR» Центр надання адміністративних послуг має можливість отримувати копії цифрових документів шляхом використання мобільного застосунку «Дія». Вищевказана послуга дасть змогу відвідувачам, які є користувачами мобільного застосунку «Дія», без наявності паперових документів, отримати адміністративні послуги!

ЯК ПРАЦЮЄ «Дія.QR»

Фото без опису  QR-код розміщено в приміщенні ЦНАП у місцях контакту з відвідувачами.

Фото без опису Для передавання копії цифрового документа відвідувач сканує QR-код (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку Дія).

Фото без опису У мобільному застосунку «Дія» відвідувач має підтвердити передавання даних про себе. «Дія» автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із електронною адресою ЦНАП у полі вводу отримувача листа. Відвідувачу потрібно буде натиснути «Надіслати» у своєму поштовому клієнті. Відвідувач підтверджує та надсилає копію цифрового документа на електронну пошту ЦНАП.