У Бахмутській райдержадміністрації відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
11 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Згідно з порядком денним члени комісії розглянули питання про стан заборгованості з виплати заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування суб’єктами підприємницької діяльності у Бахмутському районі.
На засіданні було розглянуто ситуацію, що склалася на трьох підприємствах району, які мають заборгованість із виплати заробітної плати. На сьогодні проблему щодо погашення заборгованості на одному з них вже вирішено.
Також на засідання комісії були запрошені п’ять суб’єктів підприємницької діяльності, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ), з них присутні були лише два суб’єкти. Їм надані практичні рекомендації щодо можливостей погашення існуючої заборгованості та уникнення в подальшому можливої заборгованості в межах діючого законодавства.