Інформаційне повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області

Дата: 10.08.2021 09:53

Інформаційне повідомлення

Опубліковано  10 серпня 2021 року

Електронні консультації з громадськістю

Зміст матеріалів, винесених на обговорення:

проект розпорядження голови Бахмутської районної державної адміністрації      «Про схвалення прогнозу районного бюджету Бахмутського району на 2022 – 2024 роки ».

Мета проведення консультацій з громадськістю:

підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, налагодження ефективного діалогу органів державної влади з громадськістю, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

підвищення рівня інформованості населення  з питань формування прогнозу районного бюджету Бахмутського району на 2022-2024 роки.

Способи забезпечення участі в обговоренні:

електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень:

електронна адреса: 02312790@mail.gov.ua

строк подання пропозицій: до 24 серпня 2021 року (включно)

Письмові пропозиції подаються у довільній формі з приміткою «До проекту розпорядження»

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення:

(06274) 4-05-05