Про співпрацю Бахмутської райдержадміністрації та міжнародної неурядової організації ACTED з питань реалізації проектів екологічного напряму

Дата: 09.08.2021 14:24

Голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів робочу нараду за участю представників міжнародної неурядової організації ACTED і фахівців райдержадміністрації.

На нараді розглянуті проблемні питання екологічного напряму, які на теперішній час існують у населених пунктах Бахмутського району на лінії зіткнення. Наразі представники ACTED здійснюють моніторинг необхідних заходів екологічної спрямованості з метою визначення проектів для фінансування міжнародним донором.

До кінця поточного тижня будуть визначені найбільш актуальні проекти, заходи, для реалізації яких у подальшому буде проведено фінансування за сприяння міжнародної неурядової організації ACTED.