A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули питання життєдіяльності Бахмутського району

Дата: 09.08.2021 13:13
Кількість переглядів: 367

Фото без опису

9 серпня  голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю першого заступника голови Сергія Кальяна, голови районної ради Світлани Кіщенко провів апаратну нараду з начальниками управлінь, служб і відділів райдержадміністрації.  

На початку наради керівники району ознайомили присутніх з результатами робочої поїздки до Маріупольського району 6 серпня поточного року, в рамках якої вони відвідали Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), що забезпечує роботу всіх правоохоронців регіону, Соціальний офіс «Мультіцентр», парк «Веселка» та ознайомилися з роботою комунального підприємства «Комунальник».

На нараді були  розглянуті питання поточної діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації: про виконання районного бюджету, хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2021-2022 років, організацію транспортного сполучення населених пунктів на лінії зіткнення за допомоги міжнародної благодійної організації ADRA, надання соціальних послуг населенню та інші.

На особистому контролі Олексія Рослова перебуває питання вакцинації населення району проти COVID-19, в тому числі й вакцинації працівників райдержадміністрації. Начальники управлінь і відділів доповіли про стан щодо вакцинації держслужбовців у очолюваних ними підрозділах.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора