Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем будівельника
Шановні працівники і ветерани будівельної галузі!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника!
Вітаю всіх, чия праця пов’язана з будівництвом, хто в містах і селах Бахмутського району будує та відновлює житлові будинки, школи, лікарні, дитячі майданчики, дороги і мости, робить вулиці, подвір’я, парки, сквери сучасними і гарними.
Шановні будівельники, ваша праця важка, але надзвичайно потрібна людям. Від вашого професіоналізму, майстерності та натхнення залежать затишок і комфорт кожного з нас. Завдяки вам оточуючий нас світ змінюється на краще.
У день вашого професійного свята бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба над головою, родинного щастя та всілякого благополуччя. Нехай у ваших оселях завжди панують любов і злагода.
Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення на радість людям, на благо нашої країни.
З повагою та вдячністю,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ