Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівників ветеринарної медицини!
Шановні працівники і ветерани ветеринарної медицини!
Щиро вітаю вас з професійним святом –
Днем працівників ветеринарної медицини!
Прийміть слова глибокої вдячності за вашу відданість обраній справі, сумлінну щоденну працю та високий професіоналізм. Турбуючись про довкілля, тварин, підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та контролюючи ветеринарно-санітарну безпеку продуктів тваринництва, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я людей.
З нагоди вашого професійного свята бажаю вам мирних років плідної праці на рідній землі. Нехай ваші родини живуть при доброму здоров'ї, у сімейному затишку і щасті. Хай втілюються в життя ваші плани та задуми на радість вашим рідним, на благо нашої України!
З повагою та вдячністю,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ