Бахмутська РДА продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями

Дата: 28.07.2021 15:25

Відповідно до Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю між Бахмутською райдержадміністрацією та відокремленим підрозділом неурядової організації «Філія АКТЕД» (далі – АКТЕД), в Бахмутській райдержадміністрації 28 липня 2021 року відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації з представниками АКТЕД за участю керівництва Миронівської селищної ради та КП «Мирком» з метою передачі та обговорення Плану забезпечення безпеки води в смт Миронівський Бахмутського району Донецької області (далі – План). Зазначений План розроблений з метою помякшення наслідків та покращення готовності місцевої влади та населення до ризиків, повязаних із конфліктом на Сході України.

Під час зустрічі було обговорено основні напрямки реалізації Плану та забезпечення населення смт Миронівський питною водою у разі довгострокового припинення водопостачання, розглянуто всі етапи забезпечення питної водою місцевого населення та покращення роботи й обслуговування системи водопостачання.

Керівництво району в особі голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова вдячне АКТЕД за ефективну співпрацю і сподівається на подальше вирішення відповідних питань в населених пунктах Бахмутського району, розташованих на лінії зіткнення.