Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня працівників торгівлі

Дата: 23.07.2021 15:35

Шановні працівники сфери торгівлі Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Наше повсякденне життя неможливо уявити без сфери торгівлі, яка за роки незалежності в Україні зазнала кардинальних змін. Сьогодні її основу складає підприємництво: від розгалуженої мережі супермаркетів у містах до невеличких крамниць у сільській місцевості.

Щиро дякую всім представникам сфери торгівлі за щоденну працю задля задоволення потреб жителів Бахмутського району.

У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного щастя та достатку, стабільності в роботі та впевненості  в завтрашньому дні.

Нехай ваше життя буде наповнене щасливими днями, приємними подіями, повагою та вдячністю оточуючих вас людей.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                        Олексій РОСЛОВ