Рішенням районної комісії внутрішньо переміщеним особам призначені соціальні виплати

Дата: 21.07.2021 09:20

21 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів щотижневе засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Згідно з порядком денним члени комісії розглянули питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, і про призначення різних видів державної допомоги.

На засіданні було розглянуто 20 заяв, які надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб. За 18 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим на підставі діючого законодавства  2 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат.

Прийняті  рішення відповідають всім чинникам діючого законодавства.