Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди 7-ї річниці звільнення міста Торецьк від російських окупантів

Дата: 21.07.2021 08:23

Шановні жителі Торецька!

Вітаю вас з Днем звільнення міста  від російської окупації!

Сім років тому Торецьк, як й інші міста Донеччини, внаслідок збройної російської агресії опинився під окупацією. 15 квітня 2014 року місто захопили російські найманці, але вже через три місяці, 21 липня, звідні підрозділи Сил спеціальних операцій України, провівши блискавичну спецоперацію, звільнили його від окупантів.

Безмежна людська вдячність і глибока пошана українським воїнам за мужність, незламність духу і високий військовий професіоналізм!

Сьогодні під українським прапором звільнене місто Торецьк живе і розвивається, відбудовується зруйнована інфраструктура, поступово налагоджується мирне життя.

У цей урочистий день,  вітаючи жителів міста із сьомою річницею звільнення Торецька від російських окупантів, бажаю кожній родині миру, добра і  злагоди, здоров’я, невичерпних сил,  достатку і затишку у ваших оселях.

Торецьк був, є і буде українським!

Честь і слава українським воїнам-визволителям!

Слава Україні!

З повагою,