Наступного тижня почнеться відновлення автобусного сполучення прифронтових населених пунктів Бахмутського району

Дата: 20.07.2021 16:56

За співпраці керівництва Бахмутської райдержадміністрації в особі голови райдержадміністрації Олексія Рослова та Донецької облдержадміністрації з неурядовими організаціями «Благодійний фонд «АДРА» і ГО «Проліска» наступного тижня розпочнеться відновлення автобусного сполучення з містами Світлодарськ і Бахмут прифронтових населених пунктів Бахмутського району: Бахмутка, Жованка, Майорськ, Миронівський,  Луганське, Новолуганське, Травневе, Гладосове, Роти, Клинове, Відродження та інших.

Від початку російської агресії між населеними пунктами району, які розташовані на лінії зіткнення, було відсутнє постійне транспортне сполучення, що значно ускладнювало життя місцевого населення.

Проект з надання транспортних послуг, який реалізується в поточному році Благодійним фондом «АДРА» та Громадською організацією «Проліска», розрахований на один рік. У подальшому обов’язки з організації пасажирських перевезень у вищезазначених населених пунктах перейдуть до місцевих органів влади.