A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Стажування через центр зайнятості - робота в легальному полі

Дата: 20.07.2021 16:34
Кількість переглядів: 414

Фото без опису

З початку липня на підприємствах міста Бахмут та району триває інспектування Держпраці у взаємодії з ДПС з питань виявлення незадекларованих працівників.

Єдиною законною підставою перебування працівника на робочому місці без оформлення трудових відносин є організація офіційного стажування на договірній основі з центром зайнятості. Все інше – порушення трудового законодавства.

З початку року під замовлення роботодавців 98 безробітних Бахмутського міського центру зайнятості відновлювали та підвищували кваліфікацію за 39 професіями та спеціальностями. Найбільш успішною була співпраця з підприємствами сільського та комунального господарства, закладами торгівлі та громадського харчування. По закінченню навчання практично всі безробітні були працевлаштовані центром зайнятості на заявлені робочі місця.

Стажування вигідно роботодавцям, оскільки дає можливість:

• зекономити кошти - оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття чи на безоплатній основі;

• забезпечити підприємство, установу чи фірму необхідними фахівцями, відтак - покращити якість продукції або послуг;

• зекономити час та зусилля, щоб знайти необхідного робітника, адже сам готує для себе майбутнього працівника;

• самостійно визначити тривалість навчання, взяти участь у складанні індивідуальних навчальних планів і програм з урахуванням особливостей виробництва.

Безробітному під час навчання державна служба зайнятості надає допомогу по безробіттю відповідно до законодавства України.

Бахмутський міський центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці. З метою уникнення наслідків, пов’язаних із використанням незадекларованої праці, пропонуємо Вам звернутись до Бахмутського міського центру зайнятості для організації офіційного стажування працівників на робочому місці.

Чекаємо на вас за адресою: м. Бахмут, вул. Захисників України, 13. Довідки за телефоном (06274)82381.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора