На Донеччині відбувся щорічний фестиваль історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи»
Голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у щорічному фестивалі історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи», що проходив 17 липня на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка Нікольської територіальної громади в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні Могили».
Фестиваль об’єднав творчі колективи з усіх куточків Донецької області. Програма фестивалю включала показові виступи гуртів, які демонструють життя в степах Донеччини козацької доби, виставку військової техніки, виступи фольклорних колективів територіальних громад Донецької області. Колективи реконструкторів показали життя, що вирувало на Дикому полі від часів скіфів до доби відродження незалежності Української держави.
На території фестивалю працювали десятки локацій, де для учасників і численних глядачів були представлені вироби майстрів народної творчості. Гостей фестивалю пригощали стравами національної кухні.