Привітання голови Бахмутської РДА з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Дата: 16.07.2021 15:41

Шановні працівники і  ветерани металургійної та гірничодобувної  галузей Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників

металургійної та гірничодобувної промисловості!

У самий розпал літа своє професійне свято відзначають представники найгарячіших професій – металурги та гірники.

Це свято сильних і міцних духом людей, які освоїли таку важливу і  відповідальну професію.  Велика вам вдячність за важку, самовіддану працю задля зміцнення та розбудови нашої держави.

Бажаю вашим підприємствам стабільності в роботі, успішного впровадження сучасних технологій та підвищення конкурентоспроможності продукції, нових замовлень і  вигідних контрактів.

Від усієї душі зичу всім вам і вашим рідним міцного здоров`я, мирного неба, родинного тепла і затишку,  достатку в домі та здійснення заповітних мрій.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                   Олексій РОСЛОВ