У Бахмутському районі проведено командно-штабне навчання органів управління і сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Дата: 16.07.2021 15:19

16 липня у Бахмутському районі проведено командно-штабне навчання органів управління і сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із порушенням систем життєзабезпечення внаслідок ведення бойових дій на території району.

У навчанні взяли участь Бахмутська райдержадміністрація, Бахмутська міська рада, Часовоярська міська рада, Званівська сільська рада, ГУ ДСНС України у Донецькій області, 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Бахмутський районний відділ поліції ГУ НП у Донецькій області, органи управління та сили цивільного захисту Бахмутського району, КП «БАХМУТ-ВОДА».

На першому етапі навчання відбулось засідання Бахмутської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Сергія Кальяна.

Присутні були проінформовані про умовну надзвичайну ситуацію: відключення внаслідок обстрілу електропостачання РП на західному резервуарі КП «БАХМУТ-ВОДА», через що припинено водопостачання частини м. Бахмут Бахмутської міської територіальної громади, та ознайомлені з планом командно-штабних навчань.

Практична частина навчання проходила на місцевості, де розташований західний резервуар КП «БАХМУТ-ВОДА» (м. Бахмут, вул. Корсунського).

У ході навчання були відпрацьовані питання взаємодії між органами управління Бахмутської районної ланки ЄДСЦЗ Донецької області, органами місцевого самоврядування, оперативними службами під час проведення ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Учасники навчання поглибили теоретичні знання та набули практичних навичок, які стануть їм у пригоді в їх професійній діяльності