A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Керівництво Донецької області та Бахмутського району відвідало населені пункти на лінії зіткнення

Дата: 14.07.2021 17:15
Кількість переглядів: 340

Фото без опису

14 липня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін з робочим візитом прибув до Бахмутського району. Разом з головою  Бахмутської райдержадміністрації Олексієм Рословим відвідали селище Травневе Новолуганської сільської ради та населений пункт Жованка ВЦА селища Зайцеве, які розташовані на лінії зіткнення, в безпосередній близькості від місця проведення бойових дій.

Під час зустрічі з місцевими жителями обговорювалися питання відновлення житлових будинків і виплати грошової компенсації за пошкоджене житло, забезпечення питною водою, електропостачання, підвищення рівня доступності медичних послуг, проведення вакцинації проти COVID-19,  а також організації підвезення учнів ВЦА селища Зайцеве до навчальних закладів.

Вирішення порушених питань потребує ресурсів і певного часу. Бахмутською райдержадміністрацією за підтримки та допомоги облдержадміністрації,  підрозділів ДСНС і органів місцевого самоврядування буде продовжено роботу з відновлення пошкодженого житла. З метою надання гуманітарної допомоги жителям прифронтових селищ райдержадміністрація співпрацює з благодійними організаціями.

Також Донецькою облдержадміністрацією була надана допомога матері загиблого учасника АТО Романа Дюміна: Вадим Філашкін передав жінці бензиновий генератор для використання в домогосподарстві.

Грамотами Донецької облдержадміністрації та Бахмутської райдержадміністрації за активну життєву позицію, особистий внесок щодо проведення відновлювальних робіт у населених пунктах Новолуганської сільської ради нагороджений тракторист ПрАТ «Бахмутський Аграрний Союз» Андрій Тумінський.

Бахмутська райдержадміністрація вдячна всім небайдужим мешканцям району за допомогу у вирішенні питань життєзабезпечення  в населених пунктах на лінії зіткнення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора