Проведено засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Дата: 14.07.2021 10:01

14 липня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Члени комісії встановили, що всі документи, надані для призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, відповідають вимогам Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719.

За результатами роботи комісії було прийнято рішення  про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення члену сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції або забезпечення її проведення чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, статус якій надано відповідно до абзацу восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Грошова компенсація буде виплачена на спеціальний рахунок заявника після надходження фінансування з урахуванням черговості взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.