У селищах Травневе і Гладосове відновлено електропостачання

Дата: 13.07.2021 15:22

Фахівці АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» відновили електропостачання в селищах Травневе і Гладосове  Бахмутського району, що розташовані на лінії зіткнення.

22 червня була пошкоджена лінія 6 кВ, внаслідок чого домівки жителів вищезазначених селищ залишилися без електрики. Для проведення аварійно-відновлювальних робіт компанії були необхідні додаткові узгодження зі Спільним центром контролю і координації з питань припинення вогню, залучення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ОБСЄ.

Одразу після отримання відповідних узгоджень і встановлення режиму припинення вогню фахівці АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» розпочали ремонт лінії: були відремонтовані пошкоджені ділянки, проведена заміна ізоляторів, що дозволило відновити роботу чотирьох трансформаторних підстанцій.

Енергетики повернули світло в домівки мешканців  прифронтових селищ.