Цифрограм 2.0! Приєднуйтеся до національного тестування

Дата: 12.07.2021 10:10

Цифрограм 2.0! https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Що це?

Тест із 90 запитань на знання цифрової грамотності. Він підкаже вам, які саме компетенції варто вдосконалити.

Хто складав тест?

Цифрограм підготовлений на основі європейської рамки цифрових компетентностей і адаптований українськими експертами.

Для чого?

Щоб додати сертифікат у резюме та спланувати освоєння нових технологій.

У яких сферах можна перевірити себе?

→ Основи комп’ютерної грамотності.

→ Інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними.

→ Створення цифрового контенту.

→ Комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві.

→ Безпека в цифровому середовищі.

→ Вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя в цифровому суспільстві.

Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки проєкту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Платформа Дія.Цифрова освіта розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою.

А також:

• Цифрограм для держслужбовців!

Версія Цифрограму розроблена спеціально для працівників державної служби.

Цей варіант тестування оцінює 30 цифрових компетентностей, необхідних для роботи сучасного держслужбовця. Після складання тесту ви отримаєте електронний сертифікат і будете знати напевно, які цифрові навички потребують вдосконалення. Як завжди, цей сертифікат можна додати до резюме

• Цифрограм для медиків!

Навіщо медичним працівникам проходити тест на цифрову грамотність?

Визначити, на якому рівні знаходяться ваші цифрові навички зараз

Розвинути їх до бажаного рівня (у цьому допоможуть освітні серіали на платформі osvita.diia.gov.ua)

Витрачати менше часу на заповнення документів та легко спілкуватися з колегами й пацієнтами дистанційно.