Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації жителів Сіверська із 7-ю річницею звільнення міста від російської окупації

Дата: 09.07.2021 14:10

Шановні жителі Сіверська!

Вітаю вас із 7-ю річницею звільнення міста від російської окупації!

Сьогодні Сіверськ живе мирним життям завдяки героїзму українських воїнів, які сім років тому повернули місто під контроль української держави.

Безмежна людська вдячність і глибока пошана учасникам антитерористичної операції за їх подвиг у 2014 році. Вічна і світла пам’ять тим, хто поклав своє життя під час оборони і звільнення міста.

З нагоди 7-ї річниці звільнення Сіверська від російської окупації бажаю всім його жителям міцного здоров’я, миру, злагоди і родинного щастя, а кожній оселі – добра, затишку і благополуччя. Зичу успіхів у добрих справах і нових трудових звершень на благо рідного міста, в ім’я зміцнення та процвітання України.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                  Олексій РОСЛОВ