A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Робоча поїздка першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Сергія Кальяна до селища Травневе

Дата: 08.07.2021 15:40
Кількість переглядів: 599

Фото без опису

8 липня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян у рамках робочої поїздки по району відвідав селище Травневе Світлодарської територіальної громади, де зустрівся з його мешканцями та жителями селища Гладосове.  

Населення цих селищ щодня стикається с серйозними проблемами соціально-економічного характеру, які зумовлені розташуванням населених пунктів на лінії зіткнення, в безпосередній близькості від району проведення бойових дій.

Внаслідок обстрілів значної руйнації зазнав приватний житловий сектор, об’єкти інфраструктури, існують проблеми з електропостачанням. Вирішення цих питань ускладнюється відсутністю режиму припинення вогню, оскільки за таких умов проведення аварійно-відновлювальних робіт є небезпечним для працівників комунальних підприємств і спеціалізованих служб.

У вищезазначених населених пунктах також гостро постала проблема водопостачання. На теперішній час підвезення води до селищ здійснюється раз на тиждень за сприяння громадської організації «Людина в біді». Під час зустрічі Сергія Кальяна з її представниками  була досягнута домовленість щодо підвезення води два рази на тиждень  з огляду на літню спеку та з метою дотримання санітарних норм. Зрозуміло, що це тимчасове рішення існуючої проблеми.

У подальшому питання водозабезпечення селищ Травневе і Гладосове буде детально розглянуто після призначення керівника Світлодарської міської ВЦА.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора