Шановні учасники АТО/ООС! Бахмутський міський центр зайнятості запрошує вас взяти участь у пілотному проєкті з надання ваучерів учасникам АТО/ООС

Дата: 06.07.2021 10:40

Бахмутський міський центр зайнятості запрошує вас взяти участь  у  пілотному проєкті  з надання ваучерів учасникам АТО/ООС для навчання за спеціальністю «Менеджмент».

В рамках проекту триває набір групи для навчання за курсом  «Менеджер (управитель)  для роботи в ОСББ або керуючих компаніях при будинках».

Ваучер, який дає право на проходження навчання коштом державної служби зайнятості,  ви можете отримати у Бахмутському міському центрі зайнятості, якщо звільнилися з військової служби протягом трьох останніх років!

Довідки за телефоном (06274) 82301 або каб.  №№3,4  Бахмутського МЦЗ (місто Бахмут, вул. Захисників України, 13).