Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 15:19

Шановні працівники поліції!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Одним із вагомих здобутків нашої держави у період активної розбудови громадянського суспільства є створення Національної поліції України. Кожен день, виявляючи мужність і витримку, ви охороняєте спокій та життя наших громадян, стоїте на варті правопорядку. У повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, відданість Присязі та обраній справі, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою життя. Впевнений, що ви й надалі сумлінно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у Бахмутському районі.

Дякую вам за службу та відданість українському народові. Нехай ваші зусилля будуть винагороджені повагою, людською вдячністю та довірою.

У день вашого професійного свята щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, добра й благополуччя!

З Днем Національної поліції України!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                              Олексій РОСЛОВ