Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем Національної поліції України
Шановні працівники поліції!
Вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Одним із вагомих здобутків нашої держави у період активної розбудови громадянського суспільства є створення Національної поліції України. Кожен день, виявляючи мужність і витримку, ви охороняєте спокій та життя наших громадян, стоїте на варті правопорядку. У повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, відданість Присязі та обраній справі, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших.
Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою життя. Впевнений, що ви й надалі сумлінно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у Бахмутському районі.
Дякую вам за службу та відданість українському народові. Нехай ваші зусилля будуть винагороджені повагою, людською вдячністю та довірою.
У день вашого професійного свята щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, добра й благополуччя!
З Днем Національної поліції України!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ