Головне управління статистики у Донецькій області проводить анкетне опитування

Дата: 02.07.2021 12:57

Шановний користувачу статистичної інформації!

ГУС у Донецькій області проводить анкетне опитування з метою вивчення думки користувачів стосовно рівня задоволеності в інформаційному наповненні свого вебсайту.

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, надати свою оцінку якості статистичної інформації, зауваження та пропозиції щодо її поліпшення. Будемо вдячні за участь в опитуванні, що дозволить покращити підтримку користувачів.

Ваша думка важлива для нас.

Результати проведеного анкетного опитування будуть оприлюднені на вебсайті ГУС у Донецькій області (www.donetskstat.gov.ua) в узагальненому вигляді.

Звертаємо увагу, що індивідуальні відповіді користувачів статистичної інформації є конфіденційними.

Як працювати з анкетою

Будь ласка, уважно ознайомтеся з анкетою та позначте одну або кілька відповідей, які найбільш повно відображають Вашу думку з приводу поставленого запитання.

Прохання не пропустити жодного запитання

та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: info@donetskstat.gov.ua (бажано не пізніше 30 липня 2021 року).

У разі виникнення запитань щодо заповнення анкети Ви можете звернутись до:

ГУС   у   Донецькій   області   (управління   поширення   інформації   та   комунікацій,

контактна особа: Трейгер Марина Миколаївна - начальник управління, тел.: 050-170-64-94, e-mail: M.treyger@donetskstat.gov.ua

Анкета опитування користувачів статистичної інформації