Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем податківця України

Дата: 02.07.2021 11:13

Шановні працівники податкової служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем податківця України!

Своєю повсякденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів і виконанню важливих соціально-економічних завдань Бахмутського району і України в цілому.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, зміцненню засад прозорості та піднесенню авторитету вашої професії. Переконаний, що ви і надалі успішно будете виконувати покладені на податкову службу завдання і самовіддано працювати задля розвитку нашого регіону.

Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Бажаю вам міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя та подальшого професійного зростання.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                               Олексій Рослов