Інформація про стан епідситуації щодо захворюваності на COVID-19 у Бахмутському районі

Дата: 01.07.2021 14:45

Рівень захворюваності на COVID – 19  по Донецькій області за останні 7 днів складає 8,7 на 100 тис. населення.

Згідно отриманих ПЛР  тестів у Бахмутському районі за останні 7 днів  захворіло на COVID-19- 2 особи, показник 2,7 на 100 тис. населення. За останні 7 днів, у порівнянні з попередніми, відмічається  зниження  показника захворюваності  на 100 тис. у  2,48 рази.

Епідемічна ситуація по окремим громадам наступна :

Часовоярська МТГ : випадків захворювання не зареєстровано;

Соледарська МТГ : випадків захворювання не зареєстровано;

Світлодарська МТГ:зареєстровано 1 випадок (с. Луганське),що складає 3,9на 100 тис.;

Сіверська МТГ : випадків захворювання не зареєстровано;

Званівська СТГ :  випадків захворювання не зареєстровано.

Усього з початку пандемії зареєстровано 2957 випадків захворювання,  у тому числі з початку  2021 року  -  1939  випадків, з них померло усього  80, у т.ч. у 2021 році – 62. За останній тиждень померлих немає.

Рівень ГРВІ по Бахмутському району за останній тиждень не перевищує епідпоріг.

По Бахмутській  МТГ за останні 7 днів захворіло 8  осіб ( за даними ПЛР та швидких тестів), що складає 9,8 на 100 тис. населення.  У порівнянні з передостаннім тижнем  зареєстровано зниження захворюваності  у 2,1 рази. Усього с початку пандемії  зареєстровано 3737 випадків, у тому числі у 2021 році - 1669 випадків. За минулий тиждень померло 3 людини.

Рівень ГРВІ по Бахмутській ОТГ за останній тиждень не  перевищує епідпоріг.