У Бахмутській райдержадміністрації відбулась робоча нарада з питання енергозабезпечення споживачів смт. Миронівський

Дата: 30.06.2021 11:29

30 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів робочу нараду з питання енергозабезпечення споживачів смт. Миронівський. У нараді взяли участь фахівці райдержадміністрації, секретар Миронівської селищної ради Світлана Калапіщак, начальник Бахмутського РЕМ Вадим Кац і головний інженер Бахмутського РЕМ Андрій Челікін.

За результатами обговорення питання керівництву Бахмутського РЕМ було запропоновано вишукати нову схему енергозабезпечення споживачів смт. Миронівський на випадок відключення або демонтажу існуючого обладнання, що розташоване на території ПАТ «Донрибкомбінат».