A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Фінансова грамотність для молоді

Дата: 29.06.2021 16:17
Кількість переглядів: 924

Фото без опису

24 червня профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості запросили студентів-випускників вищих навчальних закладів на онлайн-засідання школи  молодого підприємця.

Профконсультантка Олена Бояринова акцентувала увагу молоді на можливості успішної побудувати кар’єри через розвиток власного  бізнесу в майбутньому. В першу чергу учасники розглянули особисті та ділові якості, важливі для підприємця. Для визначення власної професійної спрямованості  фахівчиня запропонувала старшокласникам скористатися профорієнтаційною платформою «Моя професія: консультаційна мережа». Учасники мали можливість зареєструватись для онлайн - тестування.

В інтерактивному онлайн - форматі слухачі опанували поняття бізнес-ідея та бізнес-план. Потім випускники  розглянути яскраві приклади успішного підприємництва.

Наступним етапом заходу стало знайомство молоді з джерелами отримання знань з бізнес планування: додатком на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відео-контентом зі складання бізнес-плану.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора