A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули питання життєдіяльності Бахмутського району

Дата: 29.06.2021 10:29
Кількість переглядів: 396

Фото без опису

29 червня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

На нараді були розглянуті питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності Бахмутського району: виконання районного бюджету, соціальний захист населення, питання медичної сфери району та інші.

Про хід виконання районного бюджету в 2021 році доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Бондаренко:  станом на 25.06.2021 до загального фонду надійшло 535,985 тис. грн., що становить 53,6% від річних показників.

В.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» Валерія Леонова проінформувала, що на минулому тижні Центр успішно пройшов акредитацію, підтвердивши І категорію. Також вона повідомила, що на цьому тижні планується введення в експлуатацію амбулаторії загальної практики сімейної медицини, побудованої в селищі Новолуганське.

Питання соціального захисту населення постійно перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації. Управлінням соціального захисту населення ведеться системна робота з призначення громадянам різних видів державної допомоги. На жаль, збільшилась кількість скарг і звернень з питань призначення соціальних виплат, що останнім часом надходять від мешканців району. У зв’язку з цим Сергій Кальян наголосив на необхідності більш уважного ставлення спеціалістів управління до відвідувачів, під час спілкування з громадянами засобами телефонного зв’язку.

Закінчується перше півріччя. Час підводити підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік за 6 місяців поточного року. Керівникам управлінь і відділів райдержадміністрації доручено до 09.07.2021 надати звіти про виконання Програми до відділу соціально-економічного розвитку територій та агропромислового розвитку райдержадміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора