Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем молоді

Дата: 25.06.2021 10:53

Дорогі юнаки і дівчата Бахмутського району!

Щиро вітаю вас з яскравим і радісним святом –

Днем молоді!

У всі часи молодь відрізнялась  ініціативністю, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. Від молодого покоління залежить, якою бути рідній країні сьогодні та в майбутньому.

Молодеча завзятість, патріотизм, нові ідеї та ініціативи потрібні й нашому Бахмутському району, і нашій державі. Саме вам, молодим, талановитим, сміливим, належить  будувати мирне й щасливе життя на нашій українській землі.

Залишайтесь завжди молодими душею, не втрачайте на життєвих перехрестях свій юнацький запал. Живіть повним, цікавим життям. Будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції.

Вам, молоде покоління, від усієї душі бажаю миру, добра, оптимізму, щирих почуттів і натхнення, успіхів у навчанні та праці. Нехай здійсняться ваші заповітні мрії та задуми.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                           Олексій РОСЛОВ