Голова Бахмутської райдержадміністрації взяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 24.06.2021 16:36

24 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації в онлайн-режимі взяли участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, що проходило під головуванням першого заступника облдержадміністрації Ігоря Мороза.

Згідно з порядком денним розглянуті питання про стан оформлення права оренди на водні об'єкти на території Донецької області, проект регіональної Програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021-2025 роки і проект Програми створення обласного (регіонального) страхового фонду документації Донецької області на 2021-2023 роки.

Також на засіданні колегії керівництву територіальних громад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій було наголошено щодо необхідності активізації роботи з питань здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновані внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.