До відома мешканців Бахмутського району!

Дата: 24.06.2021 11:53

Відповідно до рішення уряду з 1 травня 2021 року розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, відбувається без звернень громадян.

При цьому передбачено, що рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймаються органами соціального захисту населення на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій.

З новими заявою та декларацією для призначення житлової субсидії необхідно звернутися домогосподарствам, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житлові приміщення на підставі договору найму; індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщеним особам;

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Звертаємо увагу, що призначення та нарахування житлових субсидій в автоматизованому режимі, а також одержувачам, які звернулися за житловою субсидією з травня по вересень 2021 року, буде здійснено  з травня 2021 року.