Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем фермера

Дата: 18.06.2021 15:34

Шановні фермери Бахмутського району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

Відзначення цього дня – важлива подія для нашого району, адже аграрний сектор є важливою складовою його економіки. Це свято об'єднує тих, хто працює на землі, ставиться до неї з любов’ю, повагою та турботою.

Ваша робота вимагає глибоких професійних знань, постійного самовдосконалення та самовіддачі. Тож нехай ваша невтомна праця повертається до вас сторицею.

Прийміть слова глибокої подяки за ваш вагомий внесок у розвиток аграрного сектору Бахмутчини і країни в цілому.

Бажаю вашим господарствам стабільності, фінансових здобутків і процвітання. Нехай праця на землі дарує вам радість і задоволення від улюбленої справи.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму, родинного щастя та довгих років мирної праці на рідній землі.

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                                 Олексій РОСЛОВ