A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмуті на постійній основі проходять інформаційні вебінари

Дата: 18.06.2021 11:24
Кількість переглядів: 299

Фото без опису

17 червня 2021 року в Бахмутському міському центрі зайнятості 12 безробітних осіб взяли участь у інформаційному вебінарі із загальних питань зайнятості.

Фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Інна Штепа надала інформацію щодо основних послуг, які надає державна служба зайнятості, та сучасних підходів щодо їх отримання. Детально розповіла про використання електронних сервісів державної служби зайнятості. Окремо приділила увагу легалізації працевлаштування, а також питанню дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу.

Наприкінці вебінару учасники дізналися про стан регіонального та ринку праці. Фахівчиня також запросила усіх взяти участь у наступних вебінарах, де спеціалісти навчатимуть клієнтів онлайн методам пошуку роботи, допоможуть скласти ефективне резюме, а також нададуть поради щодо започаткування власної справи. «Отримані навички прискорять ваше працевлаштування», - підсумувала фахівчиня.

По завершенні заходу учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора