A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Діджиталізація сервісів - ознака зручності й доступності послуг служби зайнятості

Дата: 17.06.2021 15:59
Кількість переглядів: 461

Фото без опису

16 червня 2021року у Бахмутському міському центрі зайнятості 14 безробітних осіб знайомили та навчали користуватися електронними сервісами державної служби зайнятості.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Інна Штепа у дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM розповіла про можливості користування веб-сайтом державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, який надає громадянам можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості: вакансій та резюме по всій Україні, реєстрації та прийому до фахівців, створення власного резюме, навчання з розвитку своїх навичок, проходження тестових методик профорієнтаційного напрямку.

Особливу увагу учасників заходу фахівчиня привернула до інновації Донецької обласної служби зайнятості – використання QR-кодів. Саме за їх допомогою можна потрапити до Інтернет-ресурсів служби зайнятості в один клік з будь-якого гаджету. Для цього достатньо мати мобільний телефон або планшет, на якому має бути встановлена спеціальна програма для сканування QR-кодів.

«Найбільшу зацікавленість у слухачів викликав інформативний мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», створений задля підтримки підприємницьких ініціатив та стимулювання у створенні малого та середнього бізнесу» - зазначила Інна.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора