Внутрішньо переміщеним особам призначені соціальні виплати

Дата: 16.06.2021 09:26

16 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів щотижневе засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний засідання виносились питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, і про призначення різних видів державної допомоги.

Члени комісії сьогодні розглянули 26 заяв, що надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб.

За результатами розгляду документів за всіма заявами були прийняті позитивні рішення у відповідності до норм чинного законодавства.