ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

Дата: 13.06.2021 16:03

Губи Сергія Анатолійовича.

У 2021 році виповнилось сорок років, як Сергій Анатолійович перебував на посаді керівника установи. Своє життя він присвятив роботі щодо забезпечення  санітарно-епідеміологічного благополуччя жителів Бахмутського району.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, відповідальне ставлення до обраної справи С.А. Губа неодноразово нагороджений Почесними грамотами Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, Грамотами Міністерства охорони здоров’я, Орденом Ярослава Мудрого, відзнакою «Відмінник охорони здоров’я».

Сергій Анатолійович був талановитим керівником, мудрим  порадником для колег, порядною та чуйною людиною.

Нехай світлий спомин про нього назавжди залишиться в серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив і шанував.

У скорботний час поділяємо горе родини і глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати.

Вічна пам'ять!