Тільки завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади можна забезпечити мирне і безпечне середовище на території кожної громади

Дата: 11.06.2021 14:04

11 червня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян і начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Мухін узяли участь у робочій нараді, що проходила базі ДПРЗ-8 ГУ ДСНС України у Донецькій області за участі представників департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації, ДСНС України в Донецькій області, новостворених громад і військово-цивільних адміністрацій Бахмутського району, навчально-методичного центру безпеки та життєдіяльності Донецької області

Під час наради розглянуті питання створення в територіальних громадах органів управління та сил цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків, створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів. Також мова йшла про необхідність включення до місцевих програм соціального та економічного розвитку заходів із забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

У ході обговорення були визначені основні проблемні питання у сфері цивільного захисту, протипожежного захисту, оповіщення та інформування населення, які на теперішній час існують у новостворених громадах, і можливі шляхи їх вирішення. За результатами наради було рекомендовано посилити співпрацю органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання чинного законодавства у сфері цивільного захисту населення, проведення належної роботи із забезпечення фінансування заходів пожежної безпеки, оповіщення та навчання населення тощо.

Тільки завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади і згуртованості дій можливо досягти позитивних результатів щодо створення мирного і безпечного середовища на території кожної громади.