В Бахмутській райдержадміністрації відбулося чергове онлайн-засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 09.06.2021 09:38

9 червня в Бахмутській райдержадміністрації в онлайн-режимі проведено засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 43 заяви, що надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб.

На порядок денний виносилися питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, та про призначення різних видів державної допомоги.

За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно.

Членами комісії були прийняті  рішення, які відповідали всім чинникам діючого законодавства.