З увагою до проблем і потреб мешканців району

Дата: 08.06.2021 17:27

8 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів особистий прийом громадян.

По допомогу у вирішенні життєво важливих питань до керівника району звернулась громадянка, яка на теперішній час проживає в м. Бахмут. Вона повідомила, що її будинок, розташований в смт. Луганське, був частково зруйнований під час обстрілу. Літня жінка не в змозі самотужки відновити житло, тому просить сприяння щодо отримання компенсації за пошкоджений будинок, складання акту обстеження його технічного стану та проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Також до голови райдержадміністрації звернулась жителька м. Світлодарськ, яка поскаржилась на якість обслуговування працівником Комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Олексій Рослов, уважно вислухавши заявниць, доручив відповідним структурним підрозділам оперативно розглянути порушені питання та вжити належні заходи для найшвидшого їх розв’язання.

Звернення громадян перебуватиме на контролі у голови райдержадміністрації до остаточного вирішення порушених питань.