Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Дня журналіста України

Дата: 06.06.2021 07:01

Шановні  працівники засобів масової інформації,

ветерани журналістики!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста України!

Ваша професія – одна з найбільш цікавих і захоплюючих. Щодня преса, телевізійні та радіопередачі, інтернет-видання знайомлять нас з останніми новинами, дозволяють тримати руку на пульсі подій.

Ви першими доносите інформацію до людей, намагаєтесь робити це яскраво і виразно. Ви допомагаєте налаштувати нам «зворотній зв'язок» і вести конструктивний діалог між суспільством і владою.

У день вашого професійного свята від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла та творчого довголіття. Бажаю цікавих журналістських тем, успішної реалізації нових ідей та задумів, побільше добрих новин, багато вдячних читачів, глядачів і слухачів!

Зі святом, дорогі журналісти!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                              Олексій РОСЛОВ