A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Інформаційний семінар в режимі онлайн

Дата: 04.06.2021 10:23
Кількість переглядів: 376

Фото без опису

3 червня 2021 року у Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар із загальних питань зайнятості, учасниками якого стали 15 безробітних, зареєстрованих у службі зайнятості.

Під час заходу фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Інна Штепа ознайомила присутніх з особливостями обслуговування клієнтів, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних. Слухачі дізналися про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання.

Крім того, мова йшла про сучасні електронні сервіси державної служби зайнятості, їх переваги та можливості. Інна наочно продемонструвала, як створити електронний кабінет і користуватися ним. Безробітним запропонували скористатися Освітнім порталом Державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua), який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відеоформаті.

Окремо фахівчиня зупинилась на вакансіях міста Бахмут та Бахмутського району та наголосила: «Служба зайнятості має найбільшу базу даних вакансій по всій Україні, перевагами якої є те, що всі вакансії актуальні та з гарантованим офіційним працевлаштуванням».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора