Нехай кожну дитину огортає любов, доброта і турбота оточуючих людей
2 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов завітав на свято з нагоди Дня захисту дітей, що проходило в Молодіжному центрі «Імпульс» м. Світлодарськ.
Сьогодні заклад гостинно приймав юних гостей – дітей, які потребують особливою соціальної уваги і підтримки. Саме для них й було влаштоване це свято.
Олексій Рослов привітав юних мешканців району зі святом, з початком літніх канікул, побажав гарно відпочити і набратися сил.
Разом із щирими побажаннями керівник району і представники Донецького апеляційного суду, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області вручили дітям подарунки, святковий торт і солодощі.
Далі свято тривало вже за чаюванням у теплому дружньому колі. Гарного настрою дітям додали працівники молодіжного центру, які підготували для них ігрову розважальну програму.
Сподіваємось, що дитячі серця відчули небайдужість, душевне тепло і увагу дорослих, що вкрай необхідно дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Хай це додасть їм сил і впевненості, допоможе з вірою і надією дивитись у завтрашній день.
Нехай кожну дитину на землі огортає любов, доброта і турбота оточуючих її людей.